Naprawa zamków Ruda Śląska

Jeżeli chcesz naprawić zamek w drzwiach jesteśmy do Twojej dyspozycji

Naprawa zamków Ruda Śląska

Naprawiamy zamki wszystkich typów. Nasze usługi to również regularny serwis zamków wejściowych do bloków mieszkalnych i mieszkań.

Co zrobić z zepsutym zamkiem?

Lata doświadczenia i poszerzania kompetencji pozwalają nam oferować wysokiej jakości usługi zarówno dla klientów indywidualnych oraz firm.

Naprawiać czy wymienić?

Jeżeli zamek jest stosunkowo nowy i bezpieczny warto go naprawić. Jeżeli jest on przestarzały należy wymienić.

Gdzie naprawić zamek w drzwiach?

Zakład ślusarski w Rudzie Śląskiej, który naprawia zamki drzwi

Wielokrotnie spotkaliśmy się z sytuacją, gdy wymiana zamka nie była konieczna. Zdajemy sobie sprawę, że nieraz wystarczy wymienić tylko wkładkę lub, gdy zamek jest nietypowy, unikalny, a drzwi wysokiej jakości, niezbędna jest naprawa zamka.

Zepsuty lub zacinający się zamek nie oznacza od razu konieczności jego wymiany. Aby Państwu pomóc Pogotowie Zamkowe w Rudzie Śląskiej w trakcie wykonywania zlecenia oceni wady zamka i fachowo zaprezentuje istniejące możliwości. Dlatego właśnie powinno się wezwać specjalistów, a najlepsi są w Pogotowiu Zamkowym w Rudzie Śląskiej. Jakość naszych usług opiera się na :

  • wiedzy, którą zdobywamy na ciągłym doszkalaniu się w trakcie kursów, szkoleń oraz warsztatów prowadzonych przez najlepszych specjalistów i producentów zamków.
  • doświadczeniu, które posiadają nasi technicy. Naprawa zamków to dla nas codzienność.
  • specjalistycznym narzędziom, których wymagają producenci zamków patentowych. Dzięki nim żaden zepsuty zamek nie stanowi dla nas problemu.
  • dostępności do naszych specjalistów. Naprawa zamków i inne nasze usługi są dla Państwa dostępne przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu, w każde święta i weekendy. Pracujemy non-stop.

Każde wezwanie traktujemy poważnie. Pomagamy w najmniej oczekiwanych momentach. Dla Państwa mamy również inne usługi, które pozwolą w pełni zabezpieczyć dom, biuro czy magazyn:

Warto powierzyć swoje bezpieczeństwo najlepszym specjalistom. Dzięki minimalizacji szkód i nowoczesnym zarządzaniu mamy dla Państwa konkurencyjne ceny, dlatego nie trzeba bać się dodatkowych kosztów. Zadowolenie naszych Klientów to nasz priorytet!

Pogotowie Zamkowe w Rudzie Śląskiej przyjmuje zgłoszenia pod numerem: 696-696-205

tel: +48 696-696-205