Montaż i Wymiana zamków Ruda Śląska

Montujemy i wymieniamy zamki na całym Śląsku!

Montaż zamków Ruda Śląska

Nas serwis w Rudzie Śląskiej nontuje zamki renomowanych producentów. Zapraszamy do kontaktu: 696-696-205

Wymiana zmaków Ruda Śląska

Wymieniamy stare i uszkodzone zamki na nowe bezpieczne antywłamaniowe. Zadzwoń do nas i umów się na wymianę.

Zwiększ bezpieczeństwo

Czujesz się bezpiecznie w swoim domu? Jeżeli masz stary zamek możesz być narażony na próbę włamania. Zamów zamek antywłamaniowy.

Kiedy należy wymienić zamek w drzwiach?

Nie czekaj na awarię zamka lub próbę jego sforsowania przez złodziei

Najlepsze zamki i systemy antywłamaniowe po latach wyrabiają się. Wymiana zamka, w zależności od systemu drzwi, wymaga często specjalistycznych narzędzi. Związane jest to z patentowymi systemami producentów. Montaż i wymiana zamków tego rodzaju, tradycyjnymi narzędziami może spowodować uszkodzenia drzwi i futryn. Nawet standardowe wkładki, gdy są demontowane przez amatora, mogą uszkodzić cały mechanizm zamka lub drzwi. Warto, by montaż i wymiana zamków wykonywane były przez profesjonalistów.

Co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj.

Wymiana zamka to często operacja wymagająca od fachowca specjalistycznego sprzętu. Jego doświadczenie to również ważna sprawa. Prosta na pierwszy rzut oka wymiana zamka potrafi spowodować wiele dodatkowych kosztów, gdy zajmie się nią amator. Warto wymianę powierzyć profesjonalistom, dla których montaż i wymiana zamków to zajęcie stałe. Gwarantuje to Klientowi jakość wykonanej usługi, jak i szybkość. Wspomnieć należy również o bezpieczeństwie własnego domu lub biura. Powierzając wymianę specjalistom z Pogotowia Zamkowego w Rudzie Śląskiej mamy pewność perfekcyjnie wykonanego zlecenia.

Montaż zamka w nowych drzwiach czy bramie garażowej to również wybór między bezpieczeństwem pomieszczeń, a niepewnym wykonaniem pracy. Na rynku jest wiele rodzajów zamków i zabezpieczeń. Warto wspomóc się wiedzą i doświadczeniem specjalistów z Pogotowia Zamkowego w Rudzie Śląskiej, aby być pewnym najwyższej jakości usługi jaką jest montaż zamka.

Dla pewności i bezpieczeństwa naszych Klientów wykonujemy również inne ważne usługi ślusarskie:

Dla naszych Klientów jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę. Nie trzeba się martwić o pomoc specjalistów w święta, czy weekendy. Jesteśmy do dyspozycji Państwa cały czas, o każdej porze. Tylko Pogotowie Zamkowe w Rudzie Śląskiej gwarantuje Państwu taką dostępność usług.

Pogotowie Zamkowe w Rudzie Śląskiej przyjmuje zgłoszenia pod numerem: 696-696-205

tel: +48 696-696-205