Pogotowie zamkowe 24h, nr tel. 600 072 722
pogotowie zamkowe gdańsk  |  pogotowie zamkowe katowice  |  pogotowie zamkowe poznań  |  pogotowie zamkowe kraków  |  pogotowie zamkowe warszawa  |  pogotowie zamkowe wrocław

Montaż i Wymiana zamków Ruda Śląska 24H

tel. (32) 728-19-20 lub 696-696-205

Nadszedł czas na wymianę

zamki używane do montażu

Najlepsze zamki i systemy antywłamaniowe po latach wyrabiają się. Wymiana zamka, w zależności od systemu drzwi, wymaga często specjalistycznych narzędzi. Związane jest to z patentowymi systemami producentów. Montaż i wymiana zamków tego rodzaju, tradycyjnymi narzędziami może spowodować uszkodzenia drzwi i futryn. Nawet standardowe wkładki, gdy są demontowane przez amatora, mogą uszkodzić cały mechanizm zamka lub drzwi. Warto, by montaż i wymiana zamków wykonywane były przez profesjonalistów.

co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj.

Wymiana zamka to często operacja wymagająca od fachowca specjalistycznego sprzętu. Jego doświadczenie to również ważna sprawa. Prosta na pierwszy rzut oka wymiana zamka potrafi spowodować wiele dodatkowych kosztów, gdy zajmie się nią amator. Warto wymianę powierzyć profesjonalistom, dla których montaż i wymiana zamków to zajęcie stałe. Gwarantuje to Klientowi jakość wykonanej usługi, jak i szybkość. Wspomnieć należy również o bezpieczeństwie własnego domu lub biura. Powierzając wymianę specjalistom z Pogotowia Zamkowego w Rudzie Śląskiej mamy pewność perfekcyjnie wykonanego zlecenia.

zamek nawierzchniowy przed założeniem u klienta zamki przeznaczone do wymiany

Montaż zamka w nowych drzwiach czy bramie garażowej to również wybór między bezpieczeństwem pomieszczeń, a niepewnym wykonaniem pracy. Na rynku jest wiele rodzajów zamków i zabezpieczeń. Warto wspomóc się wiedzą i doświadczeniem specjalistów z Pogotowia Zamkowego w Rudzie Śląskiej, aby być pewnym najwyższej jakości usługi jaką jest montaż zamka.

Dla pewności i bezpieczeństwa naszych Klientów wykonujemy również inne ważne usługi ślusarskie:

– naprawa zamków,
– awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi,
– awaryjne otwieranie samochodów,
– ślusarstwo.

Dla naszych Klientów jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę. Nie trzeba się martwić o pomoc specjalistów w święta, czy weekendy. Jesteśmy do dyspozycji Państwa cały czas, o każdej porze. Tylko Pogotowie Zamkowe w Rudzie Śląskiej gwarantuje Państwu taką dostępność usług.

Pogotowie Zamkowe w Rudzie Śląskiej przyjmuje zgłoszenia pod numerem: 32 728-19-20 lub 696-696-205